Category Archives: Alternatory

Alternator BOSCH 0 124 515 080 OPEL ASTRA VECTRA SIGNUM ZAFIRA 2,0 2,2 DTI

0 124 515 080_2
Cena: 250 PLN
szt.

Opis przedmiotu:

Nr. modelu: BOSCH 0 124 515 080

Nr. referencyjne:

BOSCH NCB1 (>) 14V 70/120A
DAF  1516496R
OPEL 24429105
OPEL 9200959

Stan:

Alternator po profesjonalnej regeneracji.

Gwarancja:

Na alternator regenerowany udzielamy 12 miesięcznej gwarancji OFERUJEMY USŁUGĘ REGENERACJI TWOJEGO ALTERNATORA Koszt usługi wyceniany jest po otrzymaniu alternatora.

Lista modeli:

OPEL

ASTRA G coupe (F07_)2005.05 -2000.03
2.2 DTI (125 KM) 2002.09-2005.05 2172 ccm92 kW 4 cyl
ASTRA G hatchback (F48_, F08_)2005.01 -1998.02
2.2 DTI (125 KM) 2002.09-2005.01 2172 ccm92 kW 4 cyl
ASTRA G kabriolet2005.10 -2001.03
2.2 DTI (125 KM) 2002.09-2005.10 2172 ccm92 kW 4 cyl
ASTRA G kombi (F35_)2004.07 -1998.02
2.2 DTI (125 KM) 2002.09-2004.07 2172 ccm92 kW 4 cyl
ASTRA G sedan (F69_)2005.01 -1998.09
2.2 DTI (125 KM) 2002.09-2005.01 2172 ccm92 kW 4 cyl
OMEGA B (25_, 26_, 27_)2003.07 -1994.03
2.2 DTI 16V (110 KM) 2000.09-2003.07 2171 ccm81 kW 4 cyl
2.2 DTI 16V (120 KM) 2000.09-2003.07 2171 ccm88 kW 4 cyl
OMEGA B kombi (21_, 22_, 23_)2003.07 -1994.03
2.2 DTI 16V (120 KM) 2000.09-2003.07 2171 ccm88 kW 4 cyl
2.2 DTI 16V (110 KM) 2000.09-2003.07 2171 ccm81 kW 4 cyl
SIGNUM -2003.05
2.0 DTI (100 KM) 2003.05- 1994 ccm74 kW 4 cyl
2.2 DTI (125 KM) 2003.05- 2171 ccm92 kW 4 cyl
VECTRA B (36_)2002.04 -1995.09
2.2 DTI 16V (125 KM) 2000.09-2002.04 2172 ccm92 kW 4 cyl
VECTRA B hatchback (38_)2003.07 -1995.10
2.2 DTI 16V (125 KM) 2000.09-2003.07 2172 ccm92 kW 4 cyl
VECTRA B kombi (31_)2003.07 -1996.11
2.2 DTI 16V (125 KM) 2000.09-2003.07 2172 ccm92 kW 4 cyl
VECTRA C -2002.04
2.0 DTI 16V (101 KM) 2002.04- 1995 ccm74 kW 4 cyl
2.2 DTI 16V (125 KM) 2002.04- 2172 ccm92 kW 4 cyl
VECTRA C GTS -2002.08
2.0 DTI 16V (101 KM) 2002.08- 1995 ccm74 kW 4 cyl

2.2 DTI 16V (125 KM) 2002.08- 2172 ccm92 kW 4 cyl

VECTRA C kombi -2003.10
2.0 DTI (100 KM) 2003.10- 1995 ccm74 kW 4 cyl
2.2 DTI (125 KM) 2003.10- 2172 ccm92 kW 4 cyl

 

Alternator FORD KA FIESTA MAZDA 121 1,0 1,3

P1000683
Cena: 250 PLN
szt.

Opis przedmiotu:

Nr. oryginału: BOSCH 0 123 310 023

Nr. referencyjny:

BOSCH KC (R) 14V 40/70A

 

Stan:
Alternator po profesjonalnej regeneracji.

Gwarancja:
Na alternator regenerowany udzielamy 12 miesięcznej gwarancji OFERUJEMY USŁUGĘ REGENERACJI TWOJEGO ALTERNATORA Koszt usługi wyceniany jest po otrzymaniu alternatora.

Lista modeli:

FORD
FIESTA IV 1,0 1,3
KA 1,0 1,3

MAZDA
121 1,25 1,3

P1000683

P1000684

P1000685

Alternator CITROEN LANCIA RENAULT 3,0 VALEO 2542298a

2542298a_1
Cena: 320 PLN
Brak produktu

Opis przedmiotu:

Nr. oryginału: VALEO 2542298a

Nr. referencyjny:

BOSCH 0986045211
DELCO REMY DRA3725
DRI-EXCHANGE 2301651202
ELSTOCK 28-3734
HELLA 8EL737590-001
HOLGER CRISTIANSEN CA1392IR
LUCAS ELECTRICAL LRA1872
PEUGEOT 9634475880
PEUGEOT 57057N
VALEO 2542298A
VALEO 2541967
VALEO A13VI201
VALEO 2541967A
VALEO SG12S019

Stan:
Alternator po profesjonalnej regeneracji.

Gwarancja:
Na alternator regenerowany udzielamy 12 miesięcznej gwarancji OFERUJEMY USŁUGĘ REGENERACJI TWOJEGO ALTERNATORA Koszt usługi wyceniany jest po otrzymaniu alternatora.

Lista modeli:

CITROEN
C6 (TD_) -2005.09
3.0 V6 (211 KM) 2005.09- 2946 ccm155 kW 6 cyl
C8 (EA_, EB_) -2002.07
3.0 V6 (204 KM) 2002.07- 2946 ccm150 kW 6 cyl
LANCIA
PHEDRA (179) -2002.09
3.0 V6 (204 KM) 2002.09- 2946 ccm150 kW 6 cyl
RENAULT
CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) -1998.09
3.0 V6 Sport (CB1A) (226 KM) 2000.11-2002.12 2946 ccm166 kW 6 cyl
ESPACE III (JE0_)2002.10 -1996.11
3.0 V6 24V (JE0G, JE0R) (190 KM) 1998.10-2002.10 2946 ccm140 kW 6 cyl
LAGUNA (B56_, 556_)2001.03 -1993.11
3.0 24V (B56V) (190 KM) 1997.03-2001.03 2946 ccm140 kW 6 cyl
LAGUNA Grandtour (K56_)2001.03 -1995.09
3.0 24V (K56V) (190 KM) 1997.03-2001.03 2946 ccm140 kW 6 cyl
LAGUNA II (BG0/1_) -2001.03
3.0 V6 24V (BG0D) (207 KM) 2001.03- 2946 ccm152 kW 6 cyl
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) -2001.03
3.0 V6 24V (KG0D) (207 KM) 2001.03- 2946 ccm152 kW 6 cyl
SAFRANE II (B54_)2000.12 -1996.07
3.0 V6 (167 KM) 1996.07-2000.12 2963 ccm123 kW 6 cyl

2542298a_1

2542298a2

Alternator RENAULT CLIO III MEGANE II MODUS SCENIC III TWINGO II

P1000674
Cena: 280 PLN
szt.

Opis przedmiotu:

Nr. oryginału: BOSCH 0 124 425 093

Stan:

Alternator po profesjonalnej regeneracji.

Gwarancja:

Na alternator regenerowany udzielamy 12 miesięcznej gwarancji OFERUJEMY USŁUGĘ REGENERACJI TWOJEGO ALTERNATORA Koszt usługi wyceniany jest po otrzymaniu alternatora.

Lista modeli:

RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_)        1390    72    98    2010.02 –
RENAULT    CLIO Grandtour (KR0/1_)    1461    63    86    2008.02 –
RENAULT    CLIO Grandtour (KR0/1_)    1461    50    68    2008.02 –
RENAULT    CLIO Grandtour (KR0/1_)    1461    78    106    2008.02 –
RENAULT    CLIO Grandtour (KR0/1_)    1461    76    103    2008.02 –
RENAULT    CLIO Grandtour (KR0/1_)    1598    82    112    2008.02 –
RENAULT    CLIO Grandtour (KR0/1_)    1598    94    128    2008.11 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1390    72    98    2005.06 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1461    48    65    2005.05 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1461    47    64    2005.06 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1461    50    68    2005.06 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1461    60    82    2007.11 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1461    55    75    2010.08 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1461    65    88    2010.08 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1598    86    117    2005.05 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1598    82    112    2005.06 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1598    65    88    2005.06 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1598    94    128    2009.06 –
RENAULT    GRAND SCÉNIC III               1598    81    109    2009.02 –
RENAULT    GRAND SCÉNIC III                1598    81    110    2009.02 –
RENAULT    MEGANE II                            1461    78    106    2005.05 –
RENAULT    MEGANE II kombi                 1461    78    106    2005.05 –
RENAULT    MEGANE II sedan                 1461    78    106    2005.05 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1390    72    98    2004.12 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1461    60    82    2004.09 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1461    48    65    2004.12 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1461    63    86    2004.12 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1461    50    68    2004.12 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1461    78    106    2005.05 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1461    76    103    2007.05 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1461    55    75    2010.10 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1461    65    88    2010.10 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1598    82    112    2004.12 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1598    65    88    2004.12 –
RENAULT    SCÉNIC III (JZ0/1_)                1598    81    110    2009.02 –
RENAULT    SCÉNIC III (JZ0/1_)                1598    81    110    2009.02 –
RENAULT    TWINGO II (CN0_)                 1461    47    64    2007.03 –
RENAULT    TWINGO II (CN0_)                 1461    62    84    2008.04 – 

P1000674

P1000675

 

Alternator DENSO 1022118354 FORD C-MAX FOCUS FOCUS II 1,4 1,6

1022118354_1
Cena: 280 PLN
szt.

1022118354_2

1022118354_1Opis przedmiotu:
Nr. oryginału: DENSO 1022118354

Nr. referencyjny:

DELCO REMY DRA0062
DENSO 102211-8351
DENSO 102211-8355
DENSO 102211-8353
DENSO 102211-8354
DRI-EXCHANGE 2191461052
ELSTOCK 27-5625
FORD 1426014
FORD 3N11-10300-AC
FORD 1511220
FORD 3N11-10300-AE
FORD 3N11-10300-AB
FORD 3N11-10300-AF
HOLGER CRISTIANSEN CA1925IR
MAGNETI MARELLI 63377407
MAGNETI MARELLI MAN7407

Stan:
Alternator po profesjonalnej regeneracji.

Gwarancja:
Na alternator regenerowany udzielamy 12 miesięcznej gwarancji OFERUJEMY USŁUGĘ REGENERACJI TWOJEGO ALTERNATORA Koszt usługi wyceniany jest po otrzymaniu alternatora.

Lista modeli:
FORD
C-MAX -2007.02
1.6 (100 KM) 2007.02- 1596 ccm74 kW 4 cyl
FOCUS (DAW, DBW)2004.11 -1998.10
1.4 16V (75 KM) 1998.10-2004.11 1388 ccm55 kW 4 cyl
1.6 16V (100 KM) 1998.10-2004.11 1596 ccm74 kW 4 cyl
FOCUS II (DA_) -2004.11
1.6 (100 KM) 2004.11- 1596 ccm74 kW 4 cyl
FOCUS II kabriolet -2006.10
1.6 (100 KM) 2006.10- 1596 ccm74 kW 4 cyl
FOCUS II sedan (DA_) -2005.04
1.6 (100 KM) 2005.04- 1596 ccm74 kW 4 cyl
FOCUS II Turnier (DAW_) -2004.11
1.6 (100 KM) 2004.11- 1596 ccm74 kW 4 cyl
FOCUS kombi (DNW)2004.11 -1999.02
1.4 16V (75 KM) 1999.02-2004.11 1388 ccm55 kW 4 cyl
1.6 16V (100 KM) 1999.02-2004.11 1596 ccm74 kW 4 cyl
FOCUS sedan (DFW)2005.03 -1999.02
1.4 16V (75 KM) 1999.02-2004.11 1388 ccm55 kW 4 cyl
1.6 16V (100 KM) 1999.02-2004.11 1596 ccm74 kW 4 cyl

 

 

BOSCH 0 123 310 019 SEAT SKODA VW

0 123 310 019c
Cena: 250 PLN
szt.

 0 123 310 019c

0 123 310 019b

0 123 310 019a

Opis przedmiotu:

Nr. oryginału: BOSCH 0 123 310 019

Nr. referencyjny:

BOSCH KC (>) 14V 37/70A
DAF  1516631R
SEAT 028 903 025 H
VW 028 903 025 H

Stan:

Alternator po profesjonalnej regeneracji.

Cena:

250zł

Gwarancja:

Na alternator regenerowany udzielamy 6 miesięcznej gwarancji OFERUJEMY USŁUGĘ REGENERACJI TWOJEGO ALTERNATORA Koszt usługi wyceniany jest po otrzymaniu alternatora.

Lista modeli:

    SEAT
ALHAMBRA (7V8, 7V9)2010.03 -1996.04
1.9 TDI (90 KM) 1996.04-2010.03 1896 ccm66 kW 4 cyl
AROSA (6H)2004.06 -1997.05
1.0 (50 KM) 1997.05-2004.06 999 ccm37 kW 4 cyl
1.4 (60 KM) 1997.05-2004.06 1390 ccm44 kW 4 cyl
CORDOBA2002.09 -1999.05
1.6 (75 KM) 1999.05-2002.09 1598 ccm55 kW 4 cyl
CORDOBA (6K2/C2)1999.10 -1993.02
1.0 i (50 KM) 1996.09-1999.06 999 ccm37 kW 4 cyl
1.4 i (60 KM) 1994.06-1999.06 1390 ccm44 kW 4 cyl
1.4 i 16V (101 KM) 1996.09-1999.06 1390 ccm74 kW 4 cyl
1.6 i (101 KM) 1996.07-1999.06 1595 ccm74 kW 4 cyl
1.6 i (75 KM) 1993.02-1999.06 1598 ccm55 kW 4 cyl
1.8 i 16V (129 KM) 1993.10-1996.08 1781 ccm95 kW 4 cyl
1.9 SDI (64 KM) 1996.08-1999.06 1896 ccm47 kW 4 cyl
2.0 i 16V (150 KM) 1996.08-1999.06 1984 ccm110 kW 4 cyl
CORDOBA hatchback1999.06 -1995.11
1.6 i (101 KM) 1996.07-1999.06 1595 ccm74 kW 4 cyl
2.0 (150 KM) 1996.07-1999.04 1984 ccm110 kW 4 cyl
CORDOBA hatchback (6K2)2002.10 -1999.06
1.6 (75 KM) 1999.06-2002.10 1598 ccm55 kW 4 cyl
CORDOBA Vario (6K5)1999.06 -1996.08
1.4 i (60 KM) 1996.09-1999.06 1390 ccm44 kW 4 cyl
1.6 i (75 KM) 1997.05-1999.06 1595 ccm55 kW 4 cyl
1.6 i (75 KM) 1996.09-1999.06 1598 ccm55 kW 4 cyl
1.6 i (101 KM) 1996.09-1999.06 1595 ccm74 kW 4 cyl
1.9 SDI (64 KM) 1996.09-1999.06 1896 ccm47 kW 4 cyl
IBIZA II (6K1)1999.08 -1993.03
1.0 (45 KM) 1993.03-1996.09 1043 ccm33 kW 4 cyl
1.0 i (50 KM) 1996.09-1999.08 999 ccm37 kW 4 cyl
1.4 i (60 KM) 1993.09-1999.08 1390 ccm44 kW 4 cyl
1.4 i 16V (101 KM) 1996.09-1999.08 1390 ccm74 kW 4 cyl
1.6 i (75 KM) 1993.03-1999.08 1598 ccm55 kW 4 cyl
1.6 i (75 KM) 1994.09-1999.06 1595 ccm55 kW 4 cyl
1.6 i (101 KM) 1996.04-1999.08 1595 ccm74 kW 4 cyl
1.8 i (90 KM) 1993.03-1999.08 1781 ccm66 kW 4 cyl
1.8 i 16V (129 KM) 1993.11-1996.08 1781 ccm95 kW 4 cyl
1.9 D (68 KM) 1994.10-1996.08 1896 ccm50 kW 4 cyl
1.9 D (64 KM) 1993.04-1996.08 1896 ccm47 kW 4 cyl
1.9 SDI (64 KM) 1996.08-1999.08 1896 ccm47 kW 4 cyl
1.9 TD (75 KM) 1993.03-1996.08 1896 ccm55 kW 4 cyl
2.0 i (115 KM) 1993.03-1999.08 1984 ccm85 kW 4 cyl
2.0 i 16V (150 KM) 1996.08-1999.08 1984 ccm110 kW 4 cyl
IBIZA III (6K1)2002.02 -1999.08
1.6 (75 KM) 1999.08-2002.02 1598 ccm55 kW 4 cyl
INCA (6K9)2003.06 -1995.11
1.4 i (60 KM) 1995.11-2003.06 1390 ccm44 kW 4 cyl
1.6 i (75 KM) 1995.11-1998.05 1598 ccm55 kW 4 cyl
1.9 SDI (64 KM) 1995.11-2003.06 1896 ccm47 kW 4 cyl
TOLEDO I (1L)1999.10 -1991.01
1.6 i (73 KM) 1991.05-1999.03 1595 ccm54 kW 4 cyl
1.6 i (71 KM) 1991.05-1993.12 1595 ccm52 kW 4 cyl
1.6 i (101 KM) 1996.11-1999.03 1595 ccm74 kW 4 cyl
1.6 i (75 KM) 1993.01-1999.03 1595 ccm55 kW 4 cyl
1.8 i (90 KM) 1993.11-1996.12 1781 ccm66 kW 4 cyl
1.9 D (64 KM) 1995.12-1999.03 1896 ccm47 kW 4 cyl
1.9 D (68 KM) 1991.05-1999.03 1896 ccm50 kW 4 cyl
1.9 TD (75 KM) 1991.05-1999.03 1896 ccm55 kW 4 cyl
2.0 i (115 KM) 1991.05-1999.03 1984 ccm85 kW 4 cyl
2.0 i 16V (150 KM) 1993.11-1999.03 1984 ccm110 kW 4 cyl
SKODA
FELICIA I (6U1)1998.03 -1994.10
1.6 LX (75 KM) 1995.08-1998.03 1598 ccm55 kW 4 cyl
FELICIA I Fun (797) -1997.06
1.6 (75 KM) 1997.06- 1598 ccm55 kW 4 cyl
FELICIA I kombi (6U5)1998.03 -1995.07
1.6 GLX (75 KM) 1995.08-1998.03 1598 ccm55 kW 4 cyl
FELICIA II (6U1)2001.06 -1998.01
1.6 (75 KM) 1998.01-2001.06 1598 ccm55 kW 4 cyl
FELICIA II kombi (6U5)2001.06 -1998.01
1.6 (75 KM) 1998.01-2001.06 1598 ccm55 kW 4 cyl
VW
CADDY II kombi (9K9B)2004.01 -1995.11
1.4 (60 KM) 1995.11-2004.01 1390 ccm44 kW 4 cyl
CADDY II nadwozie pełne (9K9A)2004.01 -1995.11
60 1.4 (60 KM) 1995.11-2004.01 1390 ccm44 kW 4 cyl
CADDY II pick-up (9U7)2000.12 -1996.06
1.6 (75 KM) 1996.06-2000.12 1598 ccm55 kW 4 cyl
GOLF III (1H1)1997.09 -1991.08
1.4 (60 KM) 1991.10-1997.08 1390 ccm44 kW 4 cyl
1.4 (55 KM) 1991.11-1997.08 1390 ccm40 kW 4 cyl
1.6 (101 KM) 1995.07-1997.08 1595 ccm74 kW 4 cyl
1.6 (75 KM) 1992.09-1997.08 1598 ccm55 kW 4 cyl
1.8 (75 KM) 1991.11-1997.08 1781 ccm55 kW 4 cyl
1.8 (90 KM) 1991.11-1997.08 1781 ccm66 kW 4 cyl
1.8 Syncro (1HX1) (90 KM) 1993.01-1997.08 1781 ccm66 kW 4 cyl
1.9 D (65 KM) 1991.11-1997.08 1896 ccm48 kW 4 cyl
1.9 TD,GTD (75 KM) 1991.11-1997.08 1896 ccm55 kW 4 cyl
1.9 TDI (90 KM) 1993.09-1997.08 1896 ccm66 kW 4 cyl
1.9 TDI (110 KM) 1996.04-1997.08 1896 ccm81 kW 4 cyl
1.9 TDI Syncro (1HX1) (90 KM) 1995.08-1997.08 1896 ccm66 kW 4 cyl
2.0 (115 KM) 1991.11-1997.08 1984 ccm85 kW 4 cyl
2.0 Syncro (1HX1) (115 KM) 1995.08-1997.08 1984 ccm85 kW 4 cyl
2.0 GTI 16V (150 KM) 1992.08-1997.08 1984 ccm110 kW 4 cyl
GOLF III Cabriolet (1E7)1998.05 -1993.07
1.9 TDI (90 KM) 1995.08-1998.05 1896 ccm66 kW 4 cyl
GOLF III Variant (1H5)1999.04 -1993.07
1.4 (55 KM) 1993.07-1999.04 1390 ccm40 kW 4 cyl
1.4 (60 KM) 1993.07-1999.04 1390 ccm44 kW 4 cyl
1.6 (101 KM) 1994.07-1999.04 1595 ccm74 kW 4 cyl
1.8 (75 KM) 1993.07-1999.04 1781 ccm55 kW 4 cyl
1.8 (90 KM) 1993.07-1999.04 1781 ccm66 kW 4 cyl
1.8 Syncro (90 KM) 1994.10-1999.04 1781 ccm66 kW 4 cyl
1.9 D (65 KM) 1993.07-1999.04 1896 ccm48 kW 4 cyl
1.9 TD (75 KM) 1993.07-1999.04 1896 ccm55 kW 4 cyl
1.9 TDI (90 KM) 1994.03-1999.04 1896 ccm66 kW 4 cyl
1.9 TDI (110 KM) 1996.04-1999.04 1896 ccm81 kW 4 cyl
1.9 TDI Syncro (90 KM) 1995.07-1999.04 1896 ccm66 kW 4 cyl
2.0 (115 KM) 1993.07-1999.04 1984 ccm85 kW 4 cyl
2.0 Syncro (115 KM) 1995.08-1999.04 1984 ccm85 kW 4 cyl
GOLF IV Cabriolet (1E7)2002.06 -1998.06
1.9 TDI (90 KM) 1998.06-2002.06 1896 ccm66 kW 4 cyl
PASSAT (3A2, 35I)1996.10 -1988.02
1.6 (101 KM) 1994.10-1996.08 1595 ccm74 kW 4 cyl
1.8 (75 KM) 1990.08-1996.08 1781 ccm55 kW 4 cyl
1.8 (90 KM) 1988.02-1996.08 1781 ccm66 kW 4 cyl
1.8 G60 Syncro (160 KM) 1988.08-1996.08 1781 ccm118 kW 4 cyl
1.9 D (68 KM) 1989.05-1993.10 1896 ccm50 kW 4 cyl
1.9 TD (75 KM) 1991.03-1996.08 1896 ccm55 kW 4 cyl
1.9 TDI (110 KM) 1996.03-1996.08 1896 ccm81 kW 4 cyl
1.9 TDI (90 KM) 1993.10-1996.08 1896 ccm66 kW 4 cyl
2.0 (107 KM) 1995.03-1996.08 1984 ccm79 kW 4 cyl
2.0 (115 KM) 1990.02-1996.08 1984 ccm85 kW 4 cyl
2.0 Syncro (115 KM) 1990.10-1996.08 1984 ccm85 kW 4 cyl
2.0 16V (150 KM) 1994.01-1996.08 1984 ccm110 kW 4 cyl
PASSAT Variant (3A5, 35I)1997.06 -1988.02
1.6 (101 KM) 1994.07-1995.12 1595 ccm74 kW 4 cyl
1.8 (90 KM) 1988.02-1997.05 1781 ccm66 kW 4 cyl
1.8 (75 KM) 1990.08-1997.05 1781 ccm55 kW 4 cyl
1.8 G60 Syncro (160 KM) 1988.08-1997.05 1781 ccm118 kW 4 cyl
1.9 D (68 KM) 1989.05-1993.10 1896 ccm50 kW 4 cyl
1.9 TD (75 KM) 1991.03-1997.05 1896 ccm55 kW 4 cyl
1.9 TDI (110 KM) 1996.03-1997.05 1896 ccm81 kW 4 cyl
1.9 TDI (90 KM) 1993.10-1997.05 1896 ccm66 kW 4 cyl
2.0 (115 KM) 1990.02-1997.05 1984 ccm85 kW 4 cyl
2.0 (116 KM) 1993.10-1996.10 1984 ccm85 kW 4 cyl
2.0 (107 KM) 1995.03-1996.08 1984 ccm79 kW 4 cyl
2.0 Syncro (115 KM) 1990.10-1997.05 1984 ccm85 kW 4 cyl
2.0 16V (150 KM) 1994.01-1997.05 1984 ccm110 kW 4 cyl
POLO (6N1)1999.10 -1994.10
100 1.4 16V (100 KM) 1996.04-1999.10 1390 ccm74 kW 4 cyl
120 1.6 16V GTI (120 KM) 1998.09-1999.10 1598 ccm88 kW 4 cyl
45 1.0 (45 KM) 1994.10-1996.09 1043 ccm33 kW 4 cyl
50 1.0 (50 KM) 1996.09-1999.10 999 ccm37 kW 4 cyl
55 1.3 (55 KM) 1994.10-1995.07 1296 ccm40 kW 4 cyl
55 1.4 (55 KM) 1995.08-1999.10 1390 ccm40 kW 4 cyl
60 1.4 (60 KM) 1995.07-1999.10 1390 ccm44 kW 4 cyl
75 1.6 (75 KM) 1994.10-1999.10 1598 ccm55 kW 4 cyl
POLO CLASSIC (6KV2)2002.07 -1995.11
54 1.4 (54 KM) 1998.01-1999.08 1390 ccm40 kW 4 cyl
60 1.4 (60 KM) 1995.12-2001.09 1390 ccm44 kW 4 cyl
64 1.9 SDI (64 KM) 1995.12-1999.08 1896 ccm47 kW 4 cyl
75 1.6 (75 KM) 1995.11-2001.09 1598 ccm55 kW 4 cyl
POLO nadwozie pełne (6NF)1999.12 -1994.09
1.4 (60 KM) 1998.05-1999.12 1390 ccm44 kW 4 cyl
1.6 (75 KM) 1994.09-1995.12 1598 ccm55 kW 4 cyl
POLO sedan -2002.09
1.0 (50 KM) 1996.08-2001.12 999 ccm37 kW 4 cyl
POLO Variant (6KV5)2001.09 -1997.04
1.4 (60 KM) 1997.05-2001.09 1390 ccm44 kW 4 cyl
1.6 (75 KM) 1997.05-2001.09 1598 ccm55 kW 4 cyl
1.9 SDI (64 KM) 1997.06-2001.09 1896 ccm47 kW 4 cyl
TRANSPORTER IV autobus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW)2003.04 -1990.09
2.5 (110 KM) 1990.11-2003.04 2461 ccm81 kW 5 cyl
2.5 Syncro (110 KM) 1992.11-2003.04 2461 ccm81 kW 5 cyl
TRANSPORTER IV nadwozie pełne (70XA)2003.04 -1990.07
2.5 (110 KM) 1990.11-2003.04 2461 ccm81 kW 5 cyl
2.5 Syncro (110 KM) 1992.10-2003.04 2461 ccm81 kW 5 cyl
TRANSPORTER IV platforma / podwozie (70XD)2003.04 -1990.07
2.5 (110 KM) 1990.11-2003.04 2461 ccm81 kW 5 cyl
2.5 Syncro (110 KM) 1992.10-2003.04 2461 ccm81 kW 5 cyl
VENTO (1H2)1998.09 -1991.11
1.4 (55 KM) 1991.11-1998.09 1390 ccm40 kW 4 cyl
1.4 (60 KM) 1991.11-1998.09 1390 ccm44 kW 4 cyl
1.6 (101 KM) 1994.10-1998.09 1595 ccm74 kW 4 cyl
1.6 (75 KM) 1992.09-1998.09 1598 ccm55 kW 4 cyl
1.8 (75 KM) 1991.11-1998.09 1781 ccm55 kW 4 cyl
1.8 (90 KM) 1991.11-1998.09 1781 ccm66 kW 4 cyl
1.9 D (65 KM) 1991.11-1998.09 1896 ccm48 kW 4 cyl
1.9 SDI (64 KM) 1997.04-1998.09 1896 ccm47 kW 4 cyl
1.9 TD (75 KM) 1991.11-1998.09 1896 ccm55 kW 4 cyl
1.9 TDI (110 KM) 1996.04-1998.09 1896 ccm81 kW 4 cyl
1.9 TDI (90 KM) 1993.09-1998.09 1896 ccm66 kW 4 cyl
2.0 (115 KM) 1991.11-1998.09 1984 ccm85 kW 4 cyl

 

 

 

 

BOSCH 0 124 225 041 OPEL AGILA ASTRA COMBO CORSA MERIVA TIGRA 1.0 1.2 1.4

Cena: 250 PLN
szt.

0 124 225 041b

0 124 225 041aOpis przedmiotu:

Nr. oryginału: BOSCH 0 124 225 041

Nr. referencyjny:

BOSCH GCB2 (>) 14V 70A
OPEL 24437119
OPEL 6204179
OPEL 93177835

Stan:

Alternator po profesjonalnej regeneracji.

Cena:

250zł

 

Gwarancja:

Na alternator regenerowany udzielamy 12 miesięcznej gwarancji OFERUJEMY USŁUGĘ REGENERACJI TWOJEGO ALTERNATORA Koszt usługi wyceniany jest po otrzymaniu alternatora.

Lista modeli:

OPEL
AGILA (H00) -2000.09
1.0 (60 KM) 2003.08- 998 ccm44 kW 3 cyl
1.0 (60 KM) 2003.08- 998 ccm44 kW 3 cyl
1.0 12V (58 KM) 2000.09- 973 ccm43 kW 3 cyl
1.0 12V (58 KM) 2000.09- 973 ccm43 kW 3 cyl
1.2 16V (75 KM) 2000.09- 1199 ccm55 kW 4 cyl
1.2 16V (75 KM) 2000.09- 1199 ccm55 kW 4 cyl
1.2 16V Twinport (80 KM) 2004.07- 1229 ccm59 kW 4 cyl
1.2 16V Twinport (80 KM) 2004.07- 1229 ccm59 kW 4 cyl
ASTRA G hatchback (F48_, F08_)2005.01 -1998.02
1.2 16V (65 KM) 1998.02-2000.09 1199 ccm48 kW 4 cyl
1.2 16V (75 KM) 2000.09-2005.01 1199 ccm55 kW 4 cyl
ASTRA G kombi (F35_)2004.07 -1998.02
1.2 16V (75 KM) 2000.09-2004.07 1199 ccm55 kW 4 cyl
1.2 16V (65 KM) 1998.02-2000.09 1199 ccm48 kW 4 cyl
ASTRA G sedan (F69_)2005.01 -1998.09
1.2 16V (65 KM) 1998.09-2000.09 1199 ccm48 kW 4 cyl
1.2 16V (75 KM) 2000.09-2005.01 1199 ccm55 kW 4 cyl
COMBO nadwozie pełne / kombi -2001.10
1.4 16V (90 KM) 2005.08- 1364 ccm66 kW 4 cyl
COMBO Tour -2001.10
1.4 (90 KM) 2004.10- 1364 ccm66 kW 4 cyl
CORSA C (F08, F68) -2000.09
1.0 (60 KM) 2003.06- 998 ccm44 kW 3 cyl
1.0 (60 KM) 2003.06- 998 ccm44 kW 3 cyl
1.0 (58 KM) 2000.09- 973 ccm43 kW 3 cyl
1.2 (75 KM) 2000.09- 1199 ccm55 kW 4 cyl
1.4 Twinport (90 KM) 2003.06- 1364 ccm66 kW 4 cyl
1.4 Twinport (90 KM) 2003.06- 1364 ccm66 kW 4 cyl
CORSA C nadwozie pełne (F08, W5L) -2000.09
1.2 16V (75 KM) 2000.09- 1199 ccm55 kW 4 cyl
MERIVA 2010.05 -2003.05
1.4 16V Twinport (90 KM) 2004.07-2010.05 1364 ccm66 kW 4 cyl
1.4 16V Twinport LPG (90 KM) 2004.07-2010.05 1364 ccm66 kW 4 cyl
TIGRA TwinTop -2004.06
1.4 (90 KM) 2004.06- 1364 ccm66 kW 4 cyl
VAUXHALL
AGILA Mk I (A)2008.03 -2000.09
1.0 12V (58 KM) 2000.09-2005.08 973 ccm43 kW 3 cyl
1.0 12V (60 KM) 2003.08- 998 ccm44 kW 3 cyl
1.0 12V (58 KM) 2000.09-2005.08 973 ccm43 kW 3 cyl
1.0 12V (60 KM) 2003.08- 998 ccm44 kW 3 cyl
1.2 16V (75 KM) 2000.09- 1199 ccm55 kW 4 cyl
1.2 16V (75 KM) 2000.09- 1199 ccm55 kW 4 cyl
1.2 16V Twinport (80 KM) 2004.07- 1229 ccm59 kW 4 cyl
1.2 16V Twinport (80 KM) 2004.07- 1229 ccm59 kW 4 cyl
COMBO Mk II (C) -2001.09
1.4 i 16V (90 KM) 2004.01- 1364 ccm66 kW 4 cyl
CORSA Mk III (C)2004.07 -2000.09
1.0 12V (60 KM) 2003.11- 998 ccm44 kW 3 cyl
1.0 12V (60 KM) 2003.11- 998 ccm44 kW 3 cyl
1.0 12V (58 KM) 2000.09-2003.10 973 ccm43 kW 3 cyl
1.2 16V (75 KM) 2000.09-2004.07 1199 ccm55 kW 4 cyl
1.2 16V Dualfuel (75 KM) 2001.08-2004.07 1199 ccm55 kW 4 cyl
1.4 Twinport (90 KM) 2003.06- 1364 ccm66 kW 4 cyl
1.4 Twinport (90 KM) 2003.06- 1364 ccm66 kW 4 cyl
CORSAVAN Mk III (C) -2000.09
1.2 16V (75 KM) 2000.09- 1199 ccm55 kW 4 cyl
1.2 16V Dualfuel (75 KM) 2001.08- 1199 ccm55 kW 4 cyl
1.4 (89 KM) 2003.11-2006.11 1364 ccm66 kW 4 cyl
1.4 (89 KM) 2003.11-2006.11 1364 ccm66 kW 4 cyl
MERIVA Mk I (A)2010.06 -2003.05
1.4 16V Twinport (90 KM) 2004.07- 1364 ccm66 kW 4 cyl
TIGRA TwinTop -2004.06
1.4 (90 KM) 2004.06- 1364 ccm66 kW 4 cyl

 

BOSCH 012 154 20 02 BOSCH MERCEDES SPRINTER 2,2 / 2,7

5201933700_2
Cena: 320 PLN
szt.

5201933700

5201933700_2

5201933700_1

Opis przedmiotu:

Nr. oryginału: BOSCH 012 154 20 02

Stan:

Alternator po profesjonalnej regeneracji.

Kaucja:

CENA zawiera zwrotną kaucję w wysokości 70zł
Warunkiem zwrotu kaucji jest odesłanie za pobraniem starego alternatora z danego modelu auta

Gwarancja:

Na alternator regenerowany udzielamy 6 miesięcznej gwarancji OFERUJEMY USŁUGĘ REGENERACJI TWOJEGO ALTERNATORA Koszt usługi wyceniany jest po otrzymaniu alternatora.

Lista modeli:

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) (1995.01 – 2006.05) 208 CDI 82KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) (1995.01 – 2006.05) 211 CDI 109KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) (1995.01 – 2006.05) 213 CDI 129KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (901, 902) (1995.01 – 2006.05) 216 CDI 156KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t nadwozie pełne (901, 902) (1995.01 – 2006.05) 208 CDI 82KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t nadwozie pełne (901, 902) (1995.01 – 2006.05) 211 CDI 109KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t nadwozie pełne (901, 902) (1995.01 – 2006.05) 213 CDI 129KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t nadwozie pełne (901, 902) (1995.01 – 2006.05) 216 CDI 156KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platforma / podwozie (901, 902) (1995.01 – 2006.05) 208 CDI 82KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platforma / podwozie (901, 902) (1995.01 – 2006.05) 211 CDI 109KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platforma / podwozie (901, 902) (1995.01 – 2006.05) 213 CDI 129KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t platforma / podwozie (901, 902) (1995.01 – 2006.05) 216 CDI 156KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) (1995.01 – 2006.05) 308 CDI 82KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) (1995.01 – 2006.05) 311 CDI 109KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) (1995.01 – 2006.05) 311 CDI 4×4 109KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) (1995.01 – 2006.05) 313 CDI 129KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) (1995.01 – 2006.05) 313 CDI 4×4 129KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) (1995.01 – 2006.05) 316 CDI 156KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (903) (1995.01 – 2006.05) 316 CDI 4×4 156KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t nadwozie pełne (903) (1995.01 – 2006.05) 308 CDI 82KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t nadwozie pełne (903) (1995.01 – 2006.05) 311 CDI 109KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t nadwozie pełne (903) (1995.01 – 2006.05) 311 CDI 4×4 109KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t nadwozie pełne (903) (1995.01 – 2006.05) 313 CDI 129KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t nadwozie pełne (903) (1995.01 – 2006.05) 313 CDI 4×4 129KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t nadwozie pełne (903) (1995.01 – 2006.05) 316 CDI 156KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t nadwozie pełne (903) (1995.01 – 2006.05) 316 CDI 4×4 156KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platforma / podwozie (903) (1995.01 – 2006.05) 308 CDI 82KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platforma / podwozie (903) (1995.01 – 2006.05) 311 CDI 109KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platforma / podwozie (903) (1995.01 – 2006.05) 311 CDI 4×4 109KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platforma / podwozie (903) (1995.01 – 2006.05) 313 CDI 129KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platforma / podwozie (903) (1995.01 – 2006.05) 313 CDI 4×4 129KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platforma / podwozie (903) (1995.01 – 2006.05) 316 CDI 156KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platforma / podwozie (903) (1995.01 – 2006.05) 316 CDI 4×4 156KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Autobus (904) (1996.02 – 2006.05) 408 CDI 82KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Autobus (904) (1996.02 – 2006.05) 411 CDI 109KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Autobus (904) (1996.02 – 2006.05) 413 CDI 129KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Autobus (904) (1996.02 – 2006.05) 416 CDI 156KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t nadwozie pełne (904) (1996.02 – 2006.05) 408 CDI 82KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t nadwozie pełne (904) (1996.02 – 2006.05) 411 CDI 4×4 109KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t nadwozie pełne (904) (1996.02 – 2006.05) 411 CDI 109KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t nadwozie pełne (904) (1996.02 – 2006.05) 413 CDI 129KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t nadwozie pełne (904) (1996.02 – 2006.05) 413 CDI 4×4 129KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t nadwozie pełne (904) (1996.02 – 2006.05) 416 CDI 156KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t nadwozie pełne (904) (1996.02 – 2006.05) 416 CDI 4×4 156KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platforma / podwozie (904) (1996.02 – 2006.05) 408 CDI 82KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platforma / podwozie (904) (1996.02 – 2006.05) 411 CDI 4×4 109KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platforma / podwozie (904) (1996.02 – 2006.05) 411 CDI 109KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platforma / podwozie (904) (1996.02 – 2006.05) 413 CDI 129KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platforma / podwozie (904) (1996.02 – 2006.05) 413 CDI 4×4 129KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platforma / podwozie (904) (1996.02 – 2006.05) 416 CDI 156KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t platforma / podwozie (904) (1996.02 – 2006.05) 416 CDI 4×4 156KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER 5t platforma / podwozie (905) (2001.04 – 2006.05) 616 CDI (905.612, 905.613, 905.622, 905.623) 156KM

MERCEDES-BENZ SPRINTER wywrotka (2001.04) 616 CDI (905.612, 905.622, 905.623) 156KM