Daily Archives: 2 kwietnia 2015

Alternator BOSCH 0 124 515 080 OPEL ASTRA VECTRA SIGNUM ZAFIRA 2,0 2,2 DTI

0 124 515 080_2
Cena: 250 PLN
szt.

Opis przedmiotu:

Nr. modelu: BOSCH 0 124 515 080

Nr. referencyjne:

BOSCH NCB1 (>) 14V 70/120A
DAF  1516496R
OPEL 24429105
OPEL 9200959

Stan:

Alternator po profesjonalnej regeneracji.

Gwarancja:

Na alternator regenerowany udzielamy 12 miesięcznej gwarancji OFERUJEMY USŁUGĘ REGENERACJI TWOJEGO ALTERNATORA Koszt usługi wyceniany jest po otrzymaniu alternatora.

Lista modeli:

OPEL

ASTRA G coupe (F07_)2005.05 -2000.03
2.2 DTI (125 KM) 2002.09-2005.05 2172 ccm92 kW 4 cyl
ASTRA G hatchback (F48_, F08_)2005.01 -1998.02
2.2 DTI (125 KM) 2002.09-2005.01 2172 ccm92 kW 4 cyl
ASTRA G kabriolet2005.10 -2001.03
2.2 DTI (125 KM) 2002.09-2005.10 2172 ccm92 kW 4 cyl
ASTRA G kombi (F35_)2004.07 -1998.02
2.2 DTI (125 KM) 2002.09-2004.07 2172 ccm92 kW 4 cyl
ASTRA G sedan (F69_)2005.01 -1998.09
2.2 DTI (125 KM) 2002.09-2005.01 2172 ccm92 kW 4 cyl
OMEGA B (25_, 26_, 27_)2003.07 -1994.03
2.2 DTI 16V (110 KM) 2000.09-2003.07 2171 ccm81 kW 4 cyl
2.2 DTI 16V (120 KM) 2000.09-2003.07 2171 ccm88 kW 4 cyl
OMEGA B kombi (21_, 22_, 23_)2003.07 -1994.03
2.2 DTI 16V (120 KM) 2000.09-2003.07 2171 ccm88 kW 4 cyl
2.2 DTI 16V (110 KM) 2000.09-2003.07 2171 ccm81 kW 4 cyl
SIGNUM -2003.05
2.0 DTI (100 KM) 2003.05- 1994 ccm74 kW 4 cyl
2.2 DTI (125 KM) 2003.05- 2171 ccm92 kW 4 cyl
VECTRA B (36_)2002.04 -1995.09
2.2 DTI 16V (125 KM) 2000.09-2002.04 2172 ccm92 kW 4 cyl
VECTRA B hatchback (38_)2003.07 -1995.10
2.2 DTI 16V (125 KM) 2000.09-2003.07 2172 ccm92 kW 4 cyl
VECTRA B kombi (31_)2003.07 -1996.11
2.2 DTI 16V (125 KM) 2000.09-2003.07 2172 ccm92 kW 4 cyl
VECTRA C -2002.04
2.0 DTI 16V (101 KM) 2002.04- 1995 ccm74 kW 4 cyl
2.2 DTI 16V (125 KM) 2002.04- 2172 ccm92 kW 4 cyl
VECTRA C GTS -2002.08
2.0 DTI 16V (101 KM) 2002.08- 1995 ccm74 kW 4 cyl

2.2 DTI 16V (125 KM) 2002.08- 2172 ccm92 kW 4 cyl

VECTRA C kombi -2003.10
2.0 DTI (100 KM) 2003.10- 1995 ccm74 kW 4 cyl
2.2 DTI (125 KM) 2003.10- 2172 ccm92 kW 4 cyl

 

Alternator FORD KA FIESTA MAZDA 121 1,0 1,3

P1000683
Cena: 250 PLN
szt.

Opis przedmiotu:

Nr. oryginału: BOSCH 0 123 310 023

Nr. referencyjny:

BOSCH KC (R) 14V 40/70A

 

Stan:
Alternator po profesjonalnej regeneracji.

Gwarancja:
Na alternator regenerowany udzielamy 12 miesięcznej gwarancji OFERUJEMY USŁUGĘ REGENERACJI TWOJEGO ALTERNATORA Koszt usługi wyceniany jest po otrzymaniu alternatora.

Lista modeli:

FORD
FIESTA IV 1,0 1,3
KA 1,0 1,3

MAZDA
121 1,25 1,3

P1000683

P1000684

P1000685

Alternator CITROEN LANCIA RENAULT 3,0 VALEO 2542298a

2542298a_1
Cena: 320 PLN
Brak produktu

Opis przedmiotu:

Nr. oryginału: VALEO 2542298a

Nr. referencyjny:

BOSCH 0986045211
DELCO REMY DRA3725
DRI-EXCHANGE 2301651202
ELSTOCK 28-3734
HELLA 8EL737590-001
HOLGER CRISTIANSEN CA1392IR
LUCAS ELECTRICAL LRA1872
PEUGEOT 9634475880
PEUGEOT 57057N
VALEO 2542298A
VALEO 2541967
VALEO A13VI201
VALEO 2541967A
VALEO SG12S019

Stan:
Alternator po profesjonalnej regeneracji.

Gwarancja:
Na alternator regenerowany udzielamy 12 miesięcznej gwarancji OFERUJEMY USŁUGĘ REGENERACJI TWOJEGO ALTERNATORA Koszt usługi wyceniany jest po otrzymaniu alternatora.

Lista modeli:

CITROEN
C6 (TD_) -2005.09
3.0 V6 (211 KM) 2005.09- 2946 ccm155 kW 6 cyl
C8 (EA_, EB_) -2002.07
3.0 V6 (204 KM) 2002.07- 2946 ccm150 kW 6 cyl
LANCIA
PHEDRA (179) -2002.09
3.0 V6 (204 KM) 2002.09- 2946 ccm150 kW 6 cyl
RENAULT
CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) -1998.09
3.0 V6 Sport (CB1A) (226 KM) 2000.11-2002.12 2946 ccm166 kW 6 cyl
ESPACE III (JE0_)2002.10 -1996.11
3.0 V6 24V (JE0G, JE0R) (190 KM) 1998.10-2002.10 2946 ccm140 kW 6 cyl
LAGUNA (B56_, 556_)2001.03 -1993.11
3.0 24V (B56V) (190 KM) 1997.03-2001.03 2946 ccm140 kW 6 cyl
LAGUNA Grandtour (K56_)2001.03 -1995.09
3.0 24V (K56V) (190 KM) 1997.03-2001.03 2946 ccm140 kW 6 cyl
LAGUNA II (BG0/1_) -2001.03
3.0 V6 24V (BG0D) (207 KM) 2001.03- 2946 ccm152 kW 6 cyl
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) -2001.03
3.0 V6 24V (KG0D) (207 KM) 2001.03- 2946 ccm152 kW 6 cyl
SAFRANE II (B54_)2000.12 -1996.07
3.0 V6 (167 KM) 1996.07-2000.12 2963 ccm123 kW 6 cyl

2542298a_1

2542298a2

Alternator RENAULT CLIO III MEGANE II MODUS SCENIC III TWINGO II

P1000674
Cena: 280 PLN
szt.

Opis przedmiotu:

Nr. oryginału: BOSCH 0 124 425 093

Stan:

Alternator po profesjonalnej regeneracji.

Gwarancja:

Na alternator regenerowany udzielamy 12 miesięcznej gwarancji OFERUJEMY USŁUGĘ REGENERACJI TWOJEGO ALTERNATORA Koszt usługi wyceniany jest po otrzymaniu alternatora.

Lista modeli:

RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_)        1390    72    98    2010.02 –
RENAULT    CLIO Grandtour (KR0/1_)    1461    63    86    2008.02 –
RENAULT    CLIO Grandtour (KR0/1_)    1461    50    68    2008.02 –
RENAULT    CLIO Grandtour (KR0/1_)    1461    78    106    2008.02 –
RENAULT    CLIO Grandtour (KR0/1_)    1461    76    103    2008.02 –
RENAULT    CLIO Grandtour (KR0/1_)    1598    82    112    2008.02 –
RENAULT    CLIO Grandtour (KR0/1_)    1598    94    128    2008.11 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1390    72    98    2005.06 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1461    48    65    2005.05 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1461    47    64    2005.06 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1461    50    68    2005.06 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1461    60    82    2007.11 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1461    55    75    2010.08 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1461    65    88    2010.08 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1598    86    117    2005.05 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1598    82    112    2005.06 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1598    65    88    2005.06 –
RENAULT    CLIO III (BR0/1, CR0/1)        1598    94    128    2009.06 –
RENAULT    GRAND SCÉNIC III               1598    81    109    2009.02 –
RENAULT    GRAND SCÉNIC III                1598    81    110    2009.02 –
RENAULT    MEGANE II                            1461    78    106    2005.05 –
RENAULT    MEGANE II kombi                 1461    78    106    2005.05 –
RENAULT    MEGANE II sedan                 1461    78    106    2005.05 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1390    72    98    2004.12 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1461    60    82    2004.09 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1461    48    65    2004.12 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1461    63    86    2004.12 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1461    50    68    2004.12 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1461    78    106    2005.05 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1461    76    103    2007.05 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1461    55    75    2010.10 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1461    65    88    2010.10 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1598    82    112    2004.12 –
RENAULT    MODUS / GRAND MODUS     1598    65    88    2004.12 –
RENAULT    SCÉNIC III (JZ0/1_)                1598    81    110    2009.02 –
RENAULT    SCÉNIC III (JZ0/1_)                1598    81    110    2009.02 –
RENAULT    TWINGO II (CN0_)                 1461    47    64    2007.03 –
RENAULT    TWINGO II (CN0_)                 1461    62    84    2008.04 – 

P1000674

P1000675

 

Alternator DENSO 1022118354 FORD C-MAX FOCUS FOCUS II 1,4 1,6

1022118354_1
Cena: 280 PLN
szt.

1022118354_2

1022118354_1Opis przedmiotu:
Nr. oryginału: DENSO 1022118354

Nr. referencyjny:

DELCO REMY DRA0062
DENSO 102211-8351
DENSO 102211-8355
DENSO 102211-8353
DENSO 102211-8354
DRI-EXCHANGE 2191461052
ELSTOCK 27-5625
FORD 1426014
FORD 3N11-10300-AC
FORD 1511220
FORD 3N11-10300-AE
FORD 3N11-10300-AB
FORD 3N11-10300-AF
HOLGER CRISTIANSEN CA1925IR
MAGNETI MARELLI 63377407
MAGNETI MARELLI MAN7407

Stan:
Alternator po profesjonalnej regeneracji.

Gwarancja:
Na alternator regenerowany udzielamy 12 miesięcznej gwarancji OFERUJEMY USŁUGĘ REGENERACJI TWOJEGO ALTERNATORA Koszt usługi wyceniany jest po otrzymaniu alternatora.

Lista modeli:
FORD
C-MAX -2007.02
1.6 (100 KM) 2007.02- 1596 ccm74 kW 4 cyl
FOCUS (DAW, DBW)2004.11 -1998.10
1.4 16V (75 KM) 1998.10-2004.11 1388 ccm55 kW 4 cyl
1.6 16V (100 KM) 1998.10-2004.11 1596 ccm74 kW 4 cyl
FOCUS II (DA_) -2004.11
1.6 (100 KM) 2004.11- 1596 ccm74 kW 4 cyl
FOCUS II kabriolet -2006.10
1.6 (100 KM) 2006.10- 1596 ccm74 kW 4 cyl
FOCUS II sedan (DA_) -2005.04
1.6 (100 KM) 2005.04- 1596 ccm74 kW 4 cyl
FOCUS II Turnier (DAW_) -2004.11
1.6 (100 KM) 2004.11- 1596 ccm74 kW 4 cyl
FOCUS kombi (DNW)2004.11 -1999.02
1.4 16V (75 KM) 1999.02-2004.11 1388 ccm55 kW 4 cyl
1.6 16V (100 KM) 1999.02-2004.11 1596 ccm74 kW 4 cyl
FOCUS sedan (DFW)2005.03 -1999.02
1.4 16V (75 KM) 1999.02-2004.11 1388 ccm55 kW 4 cyl
1.6 16V (100 KM) 1999.02-2004.11 1596 ccm74 kW 4 cyl